Apteka internetowa Juventa Apteka
Produkty Regulamin Mój koszyk Kontakt Oferta promocyjna
Strona główna » Oferta promocyjna »
! PROMOCJE !
Alergia i problemy skórne
Cellulit i rozstępy
Kosmetyki
Odporność
Pamięć i koncentracja
Pielęgnacja włosów i paznokci
Preparaty witaminowe, mineralne
Przeciwbólowe
Przeziębienie i Grypa
Różne
Serce, ciśnienie, układ krążenia
Sprzęt medyczny
Uspokajające i nasenne
Wspomaganie odchudzania
Zęby i jama ustna

Wybierz grupę

   
   

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach wpisz swój adres e-mail, wybierz grupy i kliknij OK. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania informacji wpisz tylko swój adres e-mail i kliknij OK.

OK

Regulamin

1. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia i wysłanie go.
2. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
3. Wszystkie produkty sprzedawane w aptece internetowej posiadają dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadają oznaczenie producenta lub importera, wymagane znaki zgodności z odpowiednimi normami oktreślonymi przepisami prawa oraz zostały nabyte od uprawnionych podmiotów zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Materiały, opisy, zdjęcia znajdujące się na stronach apteki internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.. Opisy produktów, w szczególności ich właściwości, wielkości opakowania i działanie pochodzą od producentów lub importerów.
http://tabletkiantykoncepcyjne.com.pl/tabletki-antykoncepcyjne.html
Sprawdź!
http://tabletkiantykoncepcyjne.com.pl/tabletki-antykoncepcyjne.html

5. Rodzaj, kolor, szata graficzna opakowania towaru może się różnić w zależności od pokazanaego na stronie, w zależności, od aktualnych promocji bądź serii.
6. Wszystkie podane ceny towarów są cenami jednostkowymi brutto wyrażone są w polskich złotych.
7. Istnieje możliwość zapisania się przez Kupującego do listy subskrybentów, w celu otrzymywania newslettera zawierającego informacje dotyczące nowości i atrakcyjnych ofert w wybranych przez niego grupach towarowych.
8. W razie potrzeby Kupujący może zasięgnąć porady farmaceuty, wysyłając e-mail.
9. Towary zakupione w aptece internetowej, wraz z oryginałem faktury, dostarczane są kupującemu możliwie najszybciej w terminie od 1 do 7 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Zamówienie jest ralizowanie, po jego potwierdzeniu - klinięciu w link znajdujący się w mailu który przychodzi po złożeniu zamówienia, i/lub po uregulowaniu należności.
10. Kupujący będący konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn poprzez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie w terminie 10 dni od dnia wydania mu towaru. Do zachowania terminu wystarcza wysłanie oświadczenia listem poleconym przed jego upływem.
11. Z zakupionego towaru można zrezygnować w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki(bez podania przyczyny), zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów.

Rezygnacja może nastąpić tylko wtedy, gdy produkt:

a) nie był używany;

b) nie został pozbawiony fabrycznego opakowania – folii lub kartonu, jeżeli taki posiadał;

c)nie został w inny sposób zniszczony;

http://tabletkiantykoncepcyjne.com.pl/triquilar-logynon.html
Antykoncepcja!
http://tabletkiantykoncepcyjne.com.pl/triquilar-logynon.html
Produkt należy do nas odesłać z otrzymanym dowodem sprzedaży i numerem własnego konta bankowego. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Nie zwracamy kosztów dostawy i odesłania do nas produktu. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem. Odpowiednio zabezpieczoną paczkę należy odesłać na adres: JUVENTA BP SP. Z O.O.
Wartość

Ilość pozycji

zobacz więcej
0,00 PLN

0